קרם עיניים מומלץ לעיגולים שחורים

קרם עיניים מומלץ לעיגולים שחורים

מי שמחפשת קרם עיניים מומלץ לעיגולים שחורים יכולה להזמינו בקלות ובמהירות דרך אתר Beauty Point, לפי התאמה אישית ויעוץ מקצועי של צוות האתר ולקבלו לכל כתובת מבוקשת תוך עשרה ימי עסקים לכל היותר, ולרוב תוך זמן קצר יותר. אנו מציעים מגוון קרמים התורמים להפחתה משמעותית של עיגולים שחורים מתחת לעיניים, המשווים לפנים מראה עייף ועצוב. מדובר בקרמים של מותגים מובילים ומוכרים הנבחרים על ידינו בקפידה, ומוצעים לקנייה אונליין בצורה פשוטה, נוחה וקלה.

 

קרמים מומלצים לעיגולים שחורים

באתר שלנו ממתין לכם מבחר קרמים וסרומים ייעודיים לטיפול בעיגולים שחורים. לפניכם שתי דוגמאות נבחרות:

  • סרום דיפ ריסטור – זהו סרום פעיל לאזור העיניים המצטיין במרקם עשיר ונעים במיוחד, ומכיל בין היתר תמצית מיוחדת של קינואה שבניסויים קליניים נצפתה כמפחיתה באופן מהותי עיגולים שחורים. עוד נמצא כי תמצית זו תורמת להגנה על נימים קפילריים מנזקי הסביבה. בנוסף לתמצית הקינואה, הסרום מכיל תמצית מקליפת מגנוליה, המכילה 2 חומרים בעלי השפעה אנטי דלקתית. יש לציין כי תהליכים כרוניים דלקתיים נחשבים בימינו לאחד הגורמים העיקריים בהזדקנותו של העור, וזאת בעיקר עקב פעולתם של רדיקלים חופשיים. אם כן, תמצית צמח המגנוליה יוצרת הגנה על העור מדלקת כרוניות ומובילה לנטרול של גורמי הזדקנות פנימיים, בנוסף על הפחתה של אדמומיות בעור. מלבד זאת, סרום דיפ ריסטור גם כולל חומצה היאלורונית במשקל מולקולרי נמוך, המסייעת בשיפור מיצוק העור ובשמירה על לחות אופטימאלית.
  • קרם לחות לעיניים Eye Hydro Cream – של המותג רניו מסדרת בלוסום – זהו קרם עדין ומפנק לטיפול וטיפוח אזור העיניים, התורם להרגעת העור ולמתן לחות מוגברת, ומסייע בהפחתה של עיגולים כהים ונפיחויות מסביב לעיניים. שימוש יומיומי בקרם מעניק מראה צעיר וזוהר יותר המאט את היווצרות של קמטים חדשים. בין היתר, הקרם מכיל תמצית רדיולה המסייעת להפחתה של עיגולים כהים ונפיחויות מסביב לעיניים, ורכיב המדכא פעילות אנזימים ההורסים את סיבי האלסטין והקולגן בעור. יש לציין כי פעילותם של אנזימים אלו גוברת עם הגיל עקב השפעת הסביבה החיצונית. השילוב של חומצה מנורונית וסיליקון אורגני בקרם הזה משפר את הגמישות של רקמות החיבור בעור ומגן עליו מרדיקלים חופשיים, וגם מגביר את תהליכי ניקוז הלימפה והליפוליז.
  • קרם עיניים מגיאלי MAGHIALI – קרם לטיפול מיידי בעיגולים שחורים וכהויות, בשקיות ונפיחויות מתחת לעיניים.
    קרם העיניים הזה מכיל רכיבים מיוחדים לטיפול מיידי כמו ג'ינג'ר, קולגן, אלסטין ופפטידים. הקרם מטשטש נפיחויות ושקיות שחורות וכהות, ומצמצם קמטים וקמטוטים תוך 3 דקות בודדות.
    הקרם ממריץ את העור סביב אזור העיניים, עוזר לשפר את נראותו ומצמצם קמטים, קמטוטים, נפיחויות וכהויות.
    קרם זה נועד לשפר את המראה בטווח הקרוב, ומשפיע עד ל18 שעות, אך המרכיבים הכלולים בו יעזרו לך לקבל אפקט ארוך טווח.

קניית קרם עיניים מומלץ לעיגולים שחורים אפשרית כבר עכשיו בקלות ובצורה בטוחה דרך האתר. למידע נוסף ניתן לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בטלפון 058-7880706, או בהודעת וואטס אפ.