מוצרי כריסטינה למכירה

מוצרי קוסמטיקה של כריסטינה ב- Beauty Point

באתר Beauty Point ממתין לכם מבחר עשיר של מוצרי כריסטינה למכירה, לרבות קרם לחות, מי פנים, מסכות, ביו ג'ל, מסירי איפור ועוד. אנו גאים להעמיד לרשותכם מגוון מוצרים של המותג המוביל ולהציע אותם במחירים כדאיים עם מבצעים והנחות משתלמים במיוחד.

כמה מילים על המותג כריסטינה

כריסטינה הוא כיום מותג בינלאומי שתחילתו בשנת 1982 עם קוסמטיקאית שם כריסטינה זהבי. לאור ניסיונה הרב ואהבתה לעולם הקוסמטיקה יצרה כריסטינה תכשירי טיפוח ואיפור שאינם מזיקים לעור ופותרים בעיות שונות מהן העור סובל. העסק המשפחתי הקטן שהקימה כריסטינה החל לצבור מוניטין בקרב מכוני יופי ולקוחות פרטיות, וכיום מדובר כאמור במותג עולמי עם מעבדות פיתוח ומחקר ויכולות ייצור מלאות. התכשירים של כריסטינה ידועים בריפוי עדין של העור מבעיות שונות תוך כיבוד האיזון הטבעי שלו ומתן הגנה. החברה מתמקדת בייצור פתרונות לתפקודי עור לקויים תוך שילוב בין מדענים, תוצאות מחקרים וקוסמטיקאיות בעלות ניסיון רב, והקפדה על תהליכי פיתוח וייצור המבטיחים איכות ובטיחות ברמה גבוהה ביותר.

מגוון מוצרי קוסמטיקה של כריסטינה

אם גם אתם שמעתם או התנסיתם במוצרים של כריסטינה תוכלו להזמין כעת מוצרי כריסטינה דרך האתר שלנו וליהנות מתכשירים מעולים. לפניכם שלוש דוגמאות של מוצרי קוסמטיקה של כריסטינה שתוכלו להזמין מאיתנו:

  • סקראב מנקה Clarifying Scrub – זהו סקראב עדין המסלק תאי עור מתים וחלב, מסיר באופן יסודי שאריות איפור ומנקה את העור. הוא עשיר בחומרי הבהרה ויסודות מצעירים, ותורם להמרצת זרימת הדם כדי לקדם את חידוש סיבי הקולגן והתאים והחזרת יופי הנעורים.
  • קרם עיניים EyeC Eye Cream SPF 15 – זהו קרם עיניים של כריסטינה המבוסס על נוסחת אנטי אייג'ינג עשירה, אשר תורמת לסילוק עיגולים שחורים, מפחיתה נפיחויות ומטשטשת קמטי הבעה. כל זאת תוך מתן הגנה על אזור העיניים מנזקים סביבתיים נוספים.
  • תרחיץ מזין – Ultra-Nourishing Lotion – מדובר בתכשיר רב תכליתי התורם למיצוק העור והתחדשות התאים, וכן ממריץ זרימת דם, מקדם צמיחה של תאים ומספק לחות בכמויות מרוכזות. התרחיץ שמועשר בפוליפפטידים ביומימטיים גם תורם להמרצת הייצור של אלסטין וקולגן, מה שעוזר להידוק העור ולהשבת זוהר צעיר ובריא.

 

אלו היו שלוש דוגמאות מיני רבות אחרות של מוצרי כריסטינה למכירה המוצעים באתר שלנו. רכישת מוצרי כריסטינה אפשרית כבר עכשיו בקלות ובבטחה דרך האתר. למידע נוסף ניתן לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בטלפון 058-7880706.