מוצרי איפור אונליין

בואי להכיר חנות איפור אונליין מצוינת

 

מחפשת חנות איפור אונליין? הגעת למקום הנכון. אתר Beauty Point מציעה לך להתרשם ממגוון מוצרים ולהזמין כבר עכשיו איפור אונליין בלי לצאת מהבית. אנו מציעים קשת רחבה של מוצרי איפור אונליין עבור הפנים, העיניים והשפתיים ועוד שלל אבזרים נלווים לאיפור. כל זאת במחירים נוחים, מבית מותגים מוכרים, עם הנחות ומבצעים מעת לעת, ועם משלוח עד לכתובת המבוקשת הניתן גם בחינם עבור הזמנות של 200 שקלים ומעלה.

 

דברו איתנו

058-7880706phone
במיילpencil

 

כמה דוגמאות למוצרים נבחרים

 

אנו מעמידים לרשותך חנות איפור אונליין עם מאות מוצרים איכותיים. לפנייך כמה דוגמאות מיני רבות אחרות:

 

  • מייקאפ מיקה – סדרת מייקאפ עם 8 צבעים מגוונים, בעלת נוסחא המעניקה כיסוי שלם ואפקט זוהר של עור פנים עם עמידות גבוהה. הפיגמנטים המרוכזים של המייקאפ מייתרים טקסטורה נהדרת עם מראה טבעי של עור הפנים, והוא גם מכיל הגנה מפני קרינת השמש ששומרת על הפנים שלך מנזקים.
    B3 תרחיף יבוש + מייק אפ לעור בעייתי – זהו תכשיר מצוין המשלב בין מרכיבים טיפוליים יעילים המגיעים ביחד עם מייקאפ עבור קבלת כיסוי אחיד. לבעלות עור בעייתי מדובר בפתרון אידיאלי המכיל קשת רחבה של מרכיבים טיפוליים, ביניהם ויטמין B3, פרנסול, פנטנול, ביסבולול, שמן לונדר, שמן לבונה, שמן עץ התה, אלואה ורה, ועוד. לתרחיף יש מרקם קל וניתן להשתמש בו במריחה קלה עם התביישות מהירה על העור.
  • פודרה שקופה באבקה – כידוע, הפודרה משמשת למספר תפקידים באיפור, לרבות ספיחה של עודפי שומן במצויים בעור, השארת מראה מט, וסיוע למייקאפ בהישארות לזמן ממושך על הפנים. כמו כן הפודרה תורמת לכך שהמייקאפ יישאר חלק ולא דביק, כך שהיא מאחדת מוצרים המיושמים על גביה כמו שימרים, הרונזרים וסמקים. מוצר זה של מיקה עשוי ממרכיבים טבעיים מינראליים ואחרי השימוש בה הפנים נשארות עם מרקם חלק. היא תורמת לשמירה על מראה מייקאפ רענן בכל היום, ואפשר גם להשתמש בה לצורך תיקונים ועל מנת לספוח שוב עודפים של שומן מהעור – לכל אורך היום. זוהי פודרה אבקתית שקופה המתאימה לכל סוגי העור ומגיעה כמוצר אחד ללא גוונים.

 

אלו היו רק 3 דוגמאות מיני רבות אחרות. הזמנת מוצרי איפור אונליין אפשרית כבר עכשיו בקלות ובבטחה דרך האתר. למידע נוסף ניתן לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בטלפון 058-7880706.