להזמין איפור באינטרנט

הזמנת איפור באינטרנט פשוטה ובטוחה

 

הזמנת איפור לאינטרנט היא הדרך הפשוטה והקלה ביותר בשביל למלא את כל צרכי האיפור שלך. באתר Beauty Point תוכלי להזמין איפור באינטרנט עבורך או עבור חברה שאת רוצה להפתיע ולשמח, ולעשות זאת מכל מקום ובכל זמן באמצעות מכשיר המחובר לרשת. לרשותך עומד מגוון רחב של מוצרים איכותיים מבית מותגים מובילים, עבור איפור של העיניים, השפתיים, הפנים ומגוון אביזרי איפור משלימים.

דברו איתנו

058-7880706phone
במיילpencil

מסירי איפור באתר

 

באתר Beauty Point תוכלי לבצע הזמנת איפור באינטרנט של מוצרים רבים, כולל פריימרים, פודרות, מייק אפ, קונטורים, הצללות, מסקרות, גבות, אייליינרים, צלליות, מברשות פנים, עיניים ושפתיים, תיקי ומזוודות איפור, ועוד הרשימה ארוכה. בין היתר תוכלי להזמין מסירי איפור איכותיים של מותגים ידועים, אשר את רובם אנו מציעים במבצעים והנחות משתלמים במיוחד, החוסכים לך בהוצאות. יש לציין כי הזמנה של מוצרים דרך האתר בסכום העולה על 199 שקלים גם מזכה אותך במשלוח חינם, המגיע ליעדו תוך עשרה ימי עסקים לכל היותר. לפנייך שתי דוגמאות נבחרות של מסירי איפור המוצעים כיום באתר בהנחות כדאיות במיוחד:

 

  • מים מיסלריים Multimineral Miccelar Water – רניו אנטיאייג' – מדובר במים מסילריים עשירים במינרלים, תמציות פירות ופוליפנולים וכן מקור חומצות AHA. המים המסילריים מנקים את עור הפנים באופן יסודי בתור הכנה להמשך הטיפול, וניתן להשתמש בהם גם בצורה עצמאית עבור ניקוי של העור והסרת האיפור. המרכיבים הפעילים בתכשיר זה כוללים תמצית תה ירוק, קומפלקס מינרלים, גרעיני ענבים, קומפלקס תמציות מתפוח עץ, קנה סוכר, לימון ואוכמניות. השימוש בו פשוט ביותר ורק מצריך הספגה על פיסה של צמר גפן ומעט מטוניק, ולאחר מכן ניתן לנקות את הצוואר, הפנים והאזור שמסביב לעיניים.
  • שמן ניקוי הידרופילי Purifying Hydrophilic Cleanser – זהו תכשיר מרוכז לניקוי עדין ויעיל של כל סוגי העור. הוא מייצר שיטה ייחודית לניקוי לעור אדין עם נטייה לאדמומיות על ידי שילוב עם ג'ל הניקוי קולג'ל. מוסיפים אותו בעיסוי קל על מצע של קולג'ל, וכך מתקבל תחליב לבן שכדאי לעסות עד שפני העור מוחלקים.

 

אלו היו רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות המוצעות באתר. הזמנת איפור באינטרנט אפשרית כבר עכשיו בקלות ובבטחה דרך האתר. למידע נוסף ניתן לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בטלפון 058-7880706.