טיפול בשקיות שחורות בעיניים

תכשירים לטיפול בשקיות שחורות בעיניים

 

שקיות שחורות מתחת לעיניים הן אחת מתופעות הגיל אשר נוטות להופיע יותר ויותר עם השנים בנשים וגברים כאחד. הן יוצרות מראה עייף ועצוב וגורמות לכך שהדמות המביטה אליכם במראה אינה משקפת את הרגשתכם הפנימית. כיום מוצעות בשוק האסתטיקה התערבויות רבות עבור טיפול בשקיות שחורות בעיניים, אולם אין זו תמיד הבחירה הנכונה או המשתלמת ביותר. לעיתים קרובות ניתן לסייע להעלמת שקיות שחורות בעיניים באמצעות מוצרים ייעודיים לכך, כפי שמוצעים באתר Beauty Point.

 

דברו איתנו

058-7880706phone
במיילpencil

 

מגוון מוצרים מעולים לטיפול בשקיות שחורות

 

באתר שלנו תוכלו להתרשם מקשת רחבה של תכשירים ייעודיים לטיפול בשקיות שחורות בעיניים. לפניכם מספר דוגמאות נבחרות:

  • סרום להפחתת כהויות Anti-Dark Circulars Eye – אס אר SR סדרת הקפאין – זהו סרום המיועד לסביבת העיניים עם רכיבים התורמים לטשטוש כהויות והבהרה קלה, הפחתה של סימני עייפות, והפחתה של שקיות ונפיחויות. מדובר בסרום מועשר בקפאין הידוע בסגולתו להגביר את הניקוז הטבעי התומך בהמרצת מחזור הדם בנימים. מלבד קפאין 5% התכשיר מועשר בויטמין E, ניאצינמיד, שמן חוחובה, וכן בסקוואלן להזנת והעשרת העור העדין בסביבת העיניים. שילוב המרכיבים הללו מעניק רענון חיוני לאזור העיניים תוך הארה שלו.

 

  • קרם עיניים של מגיאלי Maghiali – מדובר בקרם ייעודי לטיפול מיידי בנפיחות ושקיות מתחת לעיניים, המכיל קולגן, פפטידים, תמציות ג'יג'ר ואלסטין. הקרם מחליק קמטים ומעלים שקיות שחורות וכהות ונפיחויות מתחת לעיניים בשלוש דקות בלבד, ומיועד לשימוש יומיומי. בנוסף, הנוסחא הייחודית של הקם מחזקת את היכולת לשמור לחות של העור ומשפרת את מראהו. בתוך דקות ספורות הוא מעלים נפיחויות מתחת לעיניים, מפחית עיגולים כהים ומחליק קמטים באזור העיניים. השפעתו ניכרת לטווח של שמונה עשרה שעות, ואולם המרכיבים שלו מסייעים לקלת אפקט גם בטווח הארוך.

 

  • טריו ליפטינג סט – מדובר בסט המכיל קרם עיניים, מסכה וסבון מוס של המותג מגיאלי. הוא כולל את קרם העיניים למתיחה מיידית של קמטים אותו הזכרנו למעלה, המהווה את מוצר הדגל של המותג. כמו כן הוא מכיל סבון מוס לניקוי יסודי של כל אזור הפנים ומסיכת ליפטינג התורמת להשגת תוצאות מקסימאליות. המסכה מעודדת ייצור של אלסטין וקולגן, וכוללת חומצה היאלורונית במשקל מולקולרי נמוך המובילה לספיגה מהירה בעור, ונותנת לנוזל שבין תאי העור את הלחות הדרושה לו. הנוסחא המיוחדת של המסכה מורכבת כאמור מחומצה היאלורונית, וכן משמן ארגן, שמן זרעי ענבים ותמצית של עלי סיננסיס וקמיליה.

 

קניית תכשירים עבור טיפול בשקיות שחורות בעיניים אפשרית כבר עכשיו בקלות ובבטחה דרך האתר. למידע נוסף ניתן לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בטלפון 058-7880706.