זה אישי לגמרי – למה קוסמטיקה בהתאמה אישית טובה יותר לעור שלך?

תחום הביטוי והטיפוח חי על חידושים והמצאות. כמעט פעם בשבוע אנחנו נתקלות בקרם פנים 'מושלם!' או סרום 'מדהים!' שנראים כאילו הם מחוללים קסמים על אותה דוגמנית עטופה בפוטושופ וריטוש והוא כמעט תמיד מאכזב.

לא כי כל הקרמים בעולם הם כאלה גרועים, אלא כי קרם פנים וסרום לעור הפנים הם אבני הבסיס של שגרת הטיפוח שלנו והם צריכים להתאים לנו במדויק. מוצרי קוסמטיקה בהתאמה אישית לא צריכים להיום 'מדהימים!' לכולן, הם צריכים להיום מדהימים לנו.

ההרכב של העור של כל אחת מאיתנו מושפע מעשרות גורמים שונים. מגנטיקה ועד נסיבות החיים. מרמות הסטרס, שגרת הטיפוח הקבועה, התזונה או אפילו היום שבו אנחנו נמצאות מבחינה הורמונלית.

עד עכשיו, כדי לתחזק את כל העסק הזה בצורה אופטימלית, היית צריכה להחזיק מדף פארם שלם באמבטיה ולהתחיל להתאים בין כל קרם לצורך הספציפי שהוא מתיימר לתקן.

ובכן, אין לאף אחת בעולם את הזמן הזה. ובואי, זה לא שכל הקרמים האלה משתלבים ביחד. פריחות, אלרגיות ורגישויות של העור פורחות במצבים כאלה.

חברת JELIXIR מציעה את השלב הבא בטיפול וטיפוח קוסמטי אישי – אבחון פרסונלי, ייחודי ואינטימי של צרכי העור שלך ורקיחת קרם בהתאמה אישית לצרכיו. קוסמטיקה בהתאמה אישית, ללא צורך לחפש חנייה, לקבוע תור או למצוא זמן פנוי לטיפול. האבחון והטיפול נעשה בבית, בזמנך החופשי.

 כמו כולן, גם אנחנו פנינו לקוסמטיקאית שחברה המליצה. השארנו שם הון קטן, תקוות ואת שארית הזמן הפנוי שלנו ביממה וקיבלנו קרם מותאם אישית. לרוב הקרמים שקיבלנו, ממש עשו את העבודה. זה היה מדהים, באמת. אם זה לא היה לוקח כל כך הרבה זמן וכסף, כנראה היינו ממשיכות להגיע אליה לפחות עוד פעם אחת. אבל אנחנו חושבות שהגיע הזמן להתקדם. ואם אפשר, בלי לצאת מהבית.

אז בדיוק בשביל זה אנחנו פה. JELIXIR היא חברת ביוטי מהדור הבא. אנחנו עורכות אבחון פרסונלי, ייחודי ואינטימי של צרכי העור שלך ואז מתאימות לך קרם שהוא בדיוק בשבילך. קוסמטיקה בהתאמה אישית. מינוס החלקים המבאסים של למצוא חנייה, לקבוע תור או להתחמק מהצעות של מוצרים שאת לא באמת צריכה. האבחון והטיפול נעשה בבית, מתי שתרצי.

איך זה עובד? טוב ששאלת. יש לנו שאלון מפורט, מתואם אישית שעוזר לנו לאבחן במדויק את צרכי העור שלך וגם מה הכי מתאים לו. תדמייני מעבדת ביוטי שעובדת רק בשבילך ומכינה לך קרם לחות אינדיבידואלי שיידע לתת לך מה שאת צריכה ולאורך זמן. אנחנו מוצאות עבורך את ההתאמה המדויקת בין שבעה בוסטרים ושני קרמי הבסיס שלנו ומכינות עבורך את "הקרם שלך".

מה מיוחד בקרמים של JELIXIR? הם מבוססים על טכנולוגיה חדשנית ומרכיבים טבעיים כחמאת שיאה, מיצוי שמן ענבים, מיצוי פרי הסברס ושלל ויטמינים. התוצאה היא קומפלקס רב עוצמתי של חומרים פעילים מהטבע לשיפור מראה העור. הבוסטרים של JELIXIR מתאימים לשלל צרכים: לחות, מתיחה, אדמומיות, אנטי אייג'ינג, כתמי פיגמנטציה או בוסט של אנרגיה. המשתמשות מדווחות שכבר אחרי שימוש ראשוני מתקבל עור רענן, בוהק, בריא וצעיר.

אז מה את אומרת, שננסה?

כל הבוסטרים והקרמים של JELIXIR הם וגאן פרינדלי, לא נוסו על בעלי חיים, לא מכילים רכיבים מן החי, הם מכילים בתוכם רכיבים אורגניים, ללא פאראבנים, ללא סולפטים, ללא שמן מינרלי, והם מיוצרים בישראל, תוצרת כחול לבן. כל הקרמים והפורמולות בפיקוח ובאישור משרד הבריאות.

להשלמת ושדרוג הטיפול, בJELIXIR ממליצים על מכשיר ה ION, מכשיר לשימוש ביתי המבוסס טכנולוגיה יפנית מהמתקדמות בעולם. המכשיר, בעל שישה מצבי הפעלה, פועל להענקת תוצאות מרביות ומיטיביות ומצבי רטט שונים המסייעים להחדרת הרכיבים הפעילים לתור העור. התוצאה היא מראה זוהר, בוהק, צעיר ורענן.