איך למרוח שפתון נוזלי – ליקוויד ליפסטיק?

בשנים האחרונות מוצר השפתיים המבוקש ביותר הוא הליקוויד ליפסטיק, או בעברית – שפתון נוזלי עמיד מאוד בגימור מט.

המוצר שעושה את ההבדל הכי משמעותי בעיניי באיפור הוא אודם. בשנייה שאת בוחרת גוון ומורחת אותו על שפתייך את מכניסה חיים ללוק שלך.

בגלל מרקמו הנוזלי של השפתון מצאתי כמה טיפים סופר חשובים שכל אחת צריכה לדעת בעת מריחת הליקוויד ליפסטיק.

כדי לשמור על עמידותו של השפתון הנוזלי (בניגוד לכל שפתון אחר) הוא לא מכיל אף מרכיב של לחות, לכן לפני שאת מורחת את השפתון הנוזלי על השפתיים תדאגי להעניק להן לחות.
אם יש לך קילופי יובש בשפתיים – הימנעי כרגע משימוש בשפתון נוזלי מהסיבה הפשוטה שהוא ידגיש את הקילופים ויתן מראה לא מחמיא לשפתיים.
את יכולה להשתמש בכל תכשיר לחות ייעודי או להשתמש אפילו בפילינג עדין לשפתיים.
אם השתמשת בתכשיר לחותי שימי לב שנתת לו זמן להיספג כמו שצריך ואין שאריות ממנו על השפתיים, במידה ויש – קחי נייר טישו יבש ונגבי את השאריות.
אחרי שהכנו את השפתיים לשפתון הנוזלי אנחנו נתחיל לשרטט עם מעט חומר את מסגרת השפתיים ורק אז נמלא את מרכזן בצורה מאוד אחידה.
אני ממליצה לא לאחד את השפתיים כדי להעביר צבע או חומר משפה אחת לשפה השנייה מאחר ואנחנו רוצות למרוח שכבה דקה ואחידה.
בזמן המריחה שימי לב שאת מותחת את שפתייך במעין חיוך, פעולה זו תמנע מהשפתון הנוזלי להיאגר, למלא ולהדגיש את החריצים והקמטוטים שיש לנו בשפתיים.
והטיפ הכי חשוב שלי למריחת שפתון נוזלי – נכון שאת מהממת, וכשאת מסתכלת על עצמך במראה את לא יכולה לעמוד בזה, אבל אל תכווצי את השפתיים לסימן של נשיקה עד שהשפתון הנוזלי לא מתייבש לחלוטין!
גם החומר יכול לצאת מקו המסגרת וללכלך את שאר האיפור, וגם כך את נותנת לחומר אפשרות להיכנס ולהישאר בחריצים ובקמטוטים במהלך התייבשותו.
והדבר האחרון לפני שאת יוצאת לדרך – תני לשפתון להתייבש לפני שאת מנסה כמה הוא עמיד או אם הוא מוריד צבע בנשיקה על היד.
ברגע שהשפתון מסיים להתייבש לגמרי הוא מתקבע ורק פה בעצם מסתיים פעולת השימוש בשפתון הנוזלי.
עכשיו את יכולה להמשיך את סדר היום המהמם שלך עם שפתון מהמם העמיד לאורך זמן.