איך להוריד לק ג'ל בבית?

לק ג'ל הוא הטרנד הבולט בישראל כבר כמה שנים ברציפות בתחום הציפורניים, ובצדק.

לק ג'ל נשאר עמיד לאורך זמן, שומר על צורת הציפורן הטבעית, נשאר מבריק ושומר על נראות ואסתטיות כמעט כמו בהתחלה.

איך להוריד לק ג'ל בבית

אך בין שבועיים לחודש אחרי שעשינו לק ג'ל יש להסירו. לא תמיד יש לנו זמן לקבוע תור וללכת למניקוריסטית מקצועית כדי שתוריד ביסודיות, והיום הרבה נשים כבר עושות לעצמן לק ג'ל בבית לגמרי לבד.
לק ג'ל לא יורד בקלות, לא ניתן פשוט להסירו עם אציטון כמו עם מסיר לק רגיל.
תמיד תוכלי לרכוש ערכה מוכנה להסרת לק ג'ל שתקל עלייך את כל הסיפור, אבל למקרה שנתפסת לא מוכנה, תוכלי להסיר את לק הג'ל שלך תוך חצי שעה עם דברים (שאני מקווה) שיש לך בבית!

לפני שנתחיל, חשוב לי להזהיר אותך – אל תקלפי את הג'ל!
נכון שזה כיף ואפילו ממכר, אבל לקלף את לק הג'ל יכול לגרום לפגיעה בציפורן.
כאשר עושים לק ג'ל משתמשים בחומרים מאוד מאוד חזקים כדי להדביק את הג'ל לציפורניים, וברגע שפשוט תמשכי ותנסי לקלף אותו סביר להניח שתמשכי ביחד את השכבה העליונה של הציפורן, מה שיכול לגרום להחלשתה ושבירתה.איך להוריד לק ג'ל בבית
מה שתצטרכי כדי להוריד את לק הג'ל מהציפורניים בדרך פשוטה, נוחה ויסודית? פצירה, אציטון (שימי לב, לא מסיר לק, אלא אציטון. מסיר לק מהול בשמן, ורק אציטון אמיתי יעזור במקרה הזה), צמר גפן, נייר כסף ודוחף עור לסילוק השאריות מהציפורניים.
השלב הראשון הוא שיוף קל של החלק העליון של הג'ל. קחי את הפצירה ושייפי מעט לאורך הציפורן, אין סיבה באמת לשייף יותר מידי, השלב הזה נעשה כדי להוריד את החלק העליון של לק הג'ל ולעזור לאציטון לחדור את כל שכבותיו על מנת להוריד ביסודיות את הג'ל.
השלב השני הוא לחתוך את צמר הגפן בערך לגודל שקצת יותר גדול מהציפורניים, ונחתוך את נייר הכסף לריבועים בגודל שיספיק ללפף ולעטוף את צמר הגפן ואת הציפורן, סך הכל 10 חתיכות של צמר גפן ו-10 ריבועים של נייר כסף.
בשלב הבא נספוג את חתיכות צמר הגפן באציטון ונמקם כל אחת במרכז הציפורן, ניקח את ריבועי נייר הכסף ונעטוף את הציפורן עם צמר הגפן בצורה יסודית והרמטית ככל שאפשר כל ציפורן בנפרד, ונחזור על הפעולה בכל הציפורניים.
עכשיו זה הזמן שלך לצאת להפסקה, שימי לך תכנית נחמדה בטלוויזיה וחצי בין 15 ל-25 דקות.
בזמן הזה נייר הכסף משאיר את האציטון בדיוק על הציפורניים ובעזרת חום הגוף שנשמר מחמם את האציטון ומזרז את תהליך המסת הג'ל.
עכשיו מגיע שלב ההסרה, יש להוריד את כל נייר הכסף עם צמר הגפן מכל אצבע, וכבר עכשיו לק הג'ל צריך להתקלף בקלות.
כדי לקלף את הג'ל בצורה יסודית ניקח דוחף עור ונדחף את החומר מהחלק התחתון של הציפורן ועד לחלקה העליון.
עכשיו מה שנשאר לנו זה לקחת שוב את הפצירה ולתקן את צורת הציפורן.

איך להוריד לק ג'ל בבית