לא כולם יודעים, אבל עולם הביוטי והטיפוח לא עוסק באיך וכמה את נראית טוב, או איך את ״מצייתת״ לצו האופנה והטרנדים העכשוויים. עולם הביוטי, האיפור והטיפוח עוסק בביטחון ואהבה עצמית, הרצון להיראות ולהשקיע בעצמך.
לא הרבה מכירות אותי ויודעות מי עומדת מאחורי המסך, האתר, והמדיה החברתית של ביוטי פוינט…
אז אם עדיין לא יצא לנו להכיר, נעים מאוד. קוראים לי עמית (אילוז) מנשרי.
מאז שאני קטנה הייתי שונה, לא הצלחתי לדבר כמו כולם או לעצום את עיניי. עברתי אצל הרבה רופאים, בין הרבה בתי חולים, ועברתי אין ספור בדיקות. כשהגעתי לכיתה ה׳ התחלתי לשים לב שאני לא מצליחה להרים את ידיי, ובגיל 15 הבשורה הגיעה – אני חיה עם ניוון שרירים.
עם שני מכשירי הליכה על הרגליים וראש מלא בתובנות מהדברים שעברתי בחיי אני רוצה לספר לך שעולם הביוטי והטיפוח שייך רק לך! עם השנים הבנתי מה חבוי בעולם הזה, ומה כל אישה יכולה לקחת לעצמה.
הדבר הראשון שאני רוצה שיראו כשמביטים בי – זה אישה חזקה, שעומדת על שלה, מלאת השראה, תשוקה. אחת שלא מוותרת, אישה שמנצחת. אישה מאושרת.
וכך יצא לי להיפגש עם העולם המדהים הזה!
ניסיתי להביא החוצה את האופי שלי, להשתמש במוצרי טיפוח, איפור ובאופנה כדי להשאיר אמירה בעולם. שאני אישה שמחה, חיובית, כשרונית, אקטיביסטית.
בתור צרכנית ומכורת איפור מושבעת, שמתי לב לעליית המחירים בארץ, בעיקר בתחום הביוטי והטיפוח!
אז הקמתי את ביוטי פוינט, אתר למוצרים מקצועיים לאישה הישראלית! מה זה אומר? חברות הידועות בפורמולות החדשניות שלהן שמתאימות לאקלים הישראלי, לעור הישראלי ועם זאת מתחדשות לפי הטרנדים הבינלאומיים.
רוב המוצרים באתר עם הנחות ומבצעים אטרקטיביים, אבל מעבר להנחות הקמתי שירות התאמת מוצרים עם קוסמטיקאית/מאפרת מקצועית כדי שתוכלי לקבל בדיוק את מה שאת צריכה במחיר הוגן ובלי להתפשר על האיכות.

( אם עדיין לא ניסית אותנו, את מוזמנת לשלוח הודעת וואטסאפ 058-7880706, או מייל info@beautyp.co.il )

ביוטית יקרה, 

את מדהימה! את פשוט מדהימה!

תחגגי את זה. תחגגי את היותך אישה! תחגגי בכל השנה! תזכרי שאנחנו הנשים, עומדות לצידך. גאות בך, במה שאת עוברת, ומבינות אותך.
דרך הביוטי-בלוג באתר, דף הפייסבוק, קבוצת הפייסבוק, הניוזלטר וחשבון האינסטגרם שלנו תוכלי למצוא תוכן שיעשיר את הידע שלך, להישאר מעודכנת בטרנדים בעולם היופי, ותמצאי מלא טיפים שאת חייבת להכיר.

אני מזמינה אותך להצטרף אלי לעולם הביוטי שלי, מבטיחה לענות בחיוך ואהבה!

עמית מנשרי,

וואטסאפ: 058-7880706
מייל: amit@beautyp.co.il